kikinka2210

Jak se seznámit

snažím se seznámit s nějakým chlapcem protože jsem už dlouho bez kluka.ALE NĚJAK MÁM PROBLÉM SE SEZNÁMENÍM už evím kde ty kluky brát nikomu se ani nelíbím.já si myslím že jsem hezká.Když se seznámím tak si to vžždy nějak podělám kde je chyba ? jak najít toho zprávného?

Nejlepší odpověď
lukas.zmizik

to zni jako vyzva

Další odpovědi
Jose1f

Ahoj Kikinko, každá holka se někomu líbí. Ty se také určitě někomu líbíš. Kdo hledá houby, musí do lesa. Když hledáš kluka, musíš mezi lidi, ale na pilu příliš netlač. Záleží na tom, co tě baví, jaké máš koníčky. Kolik je ti let? Na co kluka potřebuješ? Možná očekáváš víc, než mohou kluci pochopit. Dám hlavu na špalek zato, že ve tvém okolí se určitě některému klukovi líbíš. Hodně štěstí, rozhlédni se kolem sebe a nedělej z toho vědu. Držím palce a pěsti.