jumpupcz

Jak se sát učitelem Anglického jazyka na základní škole? Co vše je potřeba?

Nejlepší odpověď
quentos

nejlépe mít vystudovanou pedagogickou fakultu – obor učitelství angl. jazyka nebo učitelství prvního stupně ZŠ; případně anglistiku na filozofické fakultě. Ovšem jelikož je angličtinářů všeobecně nedostatek (donedávna se rekrutovali z přeškolených ruštinářů), mnoho škol na angličtináře takto vysoké požadavky nemá (možná bohužel, protože pak ta úroveň výuky podle toho vypadá). Záleží na tom, kde se o místo budete ucházet. Hodně štěstí.