vilde

Jak se s ní setkat, aniž by něco tušila?

Rozhodl jsem se, že své vytoužené vylíčím své pocity na papír, který bych jí chtěl osobně předat. Nevím však, jakým způsobem ji takříkajíc vyhnat z baráku. Zpočátku jsem uvažoval, že bych si s ní setkání domluvil, aniž by tušila, jaké mám úmysly. Bohužel jsem nic nevymyslel, protože pozvat někoho ven už je u mě dost neobvyklé a myslím, že by jí to rychle došlo. Nadruhou stranu si říkám, proč to tak hrotit? Jestli by prostě nebylo jednodušší jí na rovinu napsat: „Potřeboval bych si s tebou promluvit. Myslíš, že bychom se mohli sejít třeba na místě X v hodinu Y?“

Nejlepší odpověď
huxa

Proč ty to tak hrotíš? Psaníčka na papíru? To jsi na prvním stupni? Dokonce i děti ve školce si umí říct, že se mají rády.
Ohledně toho „vylákání“ ven, prostě jí napiš nebo zavolej: „ahoj, nechtěla bys jít ven?“ a potom se domluvte na hodině a místu :)