BeruškaSedm.

Jak se s ni přestat bavit, aby ji to neranilo?

Dobrý den,pokud jste si četli me předchozí otazky,tak na ne navazují. Já se s Tamartou už nechci bavit,je moc drzá,rozezrana,hy­peraktivní atd. Chcvi nějakou hodnou,milou,klid­nou kamarádku,která se nebude chovat tak rozezrane. Já nevím jak se Tamči zbavit,když jsem ji řekla,ze si s ni nemám co říct,a ze je moc rozezrana řekla mi,ze by to nečekala,ze si myslela ze taková nejsem,ze jsem hnusna,ze mne nemůže ani vidět atd.,ze jsem ji podrazila,ranila atd. Vše to začalo otázkou proč ji ignorují( nechcvi se s ni už bavit) Já vim,ze jsme se bavily dlouho,ale ona to asi bere jinak,mysli si ze jsme nejlepší kamarádky na světe. A prosté jak mi říkala,ty věci (ze jsem ji zdradila,ranila,ze její hrozné) Tak jsem neměla na vybranou,a bavila jsem se s ni dal ☹ já už nevim co mám dělat,přivádí me to k šílenství!!! Nejhorší je,ze ji vidím každý den,chodí do stejné třídy. Už se snažím onemocnět,poškozují se,nechci se s ni už sakra bavit… ☹ jamka,ani nikdo jiný to neví,a ani jim to nereknu,maji svých starosti dost.
Doplňuji:
Omlouvam se za chyby,píšu pres mobil a klávesnice si děla co chce 🙂 ,predelava mi to slova. Takže mi to místo mamka napíše jamka atd.

Odpovědi
Verona14

Když ji neraníš tak to nebude mít takový efekt, myslím tím že se jí nezbavíš dokud k ní nebudeš hnusná aby si to třeba uvědomila.

Nevíteto?

Tak si jí místo toho převychovej 🙂

ivzez

Beruško, přestaň porušovat zdejší pravidla,
odpověz mi na dvakrát položenou otázku
a přestaň už otravovat s Tamarou!

Už jsme ti odpověděli minimálně třikrát.
Něco si z toho vyber a nějak se zařiď.

O Tamaře už žádnou další otázku!