slipknotak

Jak se rychle zbavit puchýře na noze ?

Nejlepší odpověď
chudst

Propichnout. Ale nemelo by se to delat. Prirozenou cestou: nechat ho proste co nejvice na vzduchu.

Další odpovědi
Alesh

Já to dělám úplně stejně jako říká kolega. Ač se tvrdí, že by se propichovat neměl, tak osobně mám dobrou zkušenost s tím, se touhle radou neřídit.
Puchýř vždy propíchnu a to opatrně, jen nezbytně malou dírku ze strany, aby mohla být vytlačena tekutina, ale zas abych eliminovat vniknutí nějakého bordelu. To propichování je dobré též provádět něčím alespoň trochu sterilním. Pak je dobré to zalepit. Po nějaké době se ten puchýř vyloupe, ale to už není nic tak hrozného.

hanulka11

já si koupím náplast na puchýře urychluje hojení

honza19hk

Já to dělám běžně nožem.

Ecata

Na táboře si tam borci jehlou protáhli nit, aby se nově utvořený hnis hned dostal zase pryč. Taky jsem to zkoušela, ale jestli je to pro zahojení lepší fakt nevím…