tommicze

Jak se rychle zbavit kuřího oka?

Pomoc, je středa, v pondělí jedu na plenér (malovani v prirode) na týden, bude se docela dost chodit, ale mam problem. Mám kuří oko mezi palcem a ukazovackem na noze a staci ujit 1km a uz to cejtim, jak bolí. Potřebuji tedy nejaký návod, jak se ho zbavit tak, abych mohl v pondeli bez problemu chodit. Velice děkuji za odpovědi.

Nejlepší odpověď
www

Do té doby by to měla vyřešit jen náplast:

Zdroj: www.google.com/se­arch?nomo=1&q=N%C3%­A1plast+na+ku%C5%9­9%C3%AD+oka&cli­ent=ms-opera-mini&channel=new&re­dir_esc=&hl=cs&

Další odpovědi
anonym

Nejrychlejší by bylo zajít okamžitě na pedikůru a nechat si kuří oko vyřezat. Pokud je ale hlubší, tak by to do víkendu nemuselo být pořádně zhojené (a v tom případě by možná zákrok vyžadoval spíše péči chirurga nebo kožního lékaře). Náplast na kuří oka má tu dobrou vlastnost, že bolavý otlak nejdříve znecitliví. Pořiď si ji co nejdříve a hlavně ji hned aplikuj. Potřebuje to alespoň dva dny, aby kuří oko nebolelo.