bolak

Jak se rozhlížíte když přecházíte ulici?

Nejlepší odpověď
venkovan

Jinak

Opatrně jestli v okolí není městskej, aby mi nedal pokutu, že nejdu po přechodu.
A potom jestli v okolí není nějaká hezká ženská, abych nemusel přes ulici jít se zataženým břichem a narovnanými zády.

Další odpovědi
rosinka

doleva-doprava

Dívám se nejdřív tím směrem, kterým projíždějí auta blíž ke mně.

fcoop

Dobrý dotaz.Příště se zeptej,kterou rukou si utíráme zadek.Nezapomeň na víc možností,včetně té,že je to přežitek.

bolak

fcoop: Jestli se chceš s námi podělit o to kterou rukou si utíráš zadek, tak klidně můžeš tady do diskuze. Já jsem v tomhle férovej a nebudu ti nijak bránit.