Jak se říka tomuto typu sexuálu?

Když je můž ktery se oblíka jako holky růžově,docela i mluví jako holka říka že je krásny a ve všem hledá nějakou krásu.Jak se říka tomuhle typu sexuala?Je to gej či co?Prostě hodně o sebe dbá,ve všem hledá krásu a oblíka se jako divka a snaži se mluvit jako divka

Nejlepší odpověď
annas

Domnvám se, že jde o transvestitu.

Transvestitismus je něco zcela odlišného od transsexualismu a pojmy nelze zaměňovat. Transsexuálové se odlišují velmi zásadně – jejich tělo je ve značném rozporu s psychologickým pohlavím – cítí se tedy býti ženou v mužském těle, či opačně – mužem v ženském těle. Transsexuálové touží po trvalé změně pohlaví, transvestité nikdy.

Další odpovědi
www

Metrosexuál. Půjdeme-li v jeho aktivitách dál, pak transsexuál.

arygnoc

transsexuál.

Dan4815

Transsexuál, nebo transvestita.

žolik

Teplouš/homose­xual/je to příroda pokud nedělá nic špatného,jsou to také lidé,on totíž se cíti jako žena,vystupování chování,obléká­ni,jemná pleť.

Zdroj: žolík