Lilinka B

jak se říká takové krabičce, že když se vám vybije telefon, tak ho k té krabičce připojíte a on se vám dobije.

Nejlepší odpověď
cochee

Různě: záložní zdroj, dobíjecí akumulátor, externí baterie, power banka…

Další odpovědi
arygnoc

dokovacia stanica

anonym

pokud budete hledat v zahlraničních eshopech pak

  1. „external battery pack“
  2. „power bank“

mimochodem třeba tuto jsem objednaval nedavno,
http://www.fas­ttech.com

Cena 390Kč, kapacita 12000mAh, … dá se s ní dobíjet jakýkoliv nový telefon s microusdb konektorem, má dva výstupy (1A nebo 2.1A podle toho koliv váš telefon vyžaduje)

ladaadal

Že by třeba to nejzákladnější?
Nabíječka.