jjj123456789

Jak se říká člověka, který je pravým opakem vegana?

Nejlepší odpověď
badisko

Další odpovědi
Vacalvojil

Normální člověk který není retard :)
Asi všežravec..

arygnoc

zdravý človek. najmä duševne.

vegánstvo je stav poblúdenej mysle, kedy si postihnutý myslí, že pojedaním rastlinnej stravy zachraňuje životy (zvierat).
pritom si neuvedomuje, že i rastliny sú ŽIVÉ, tudíž pácha redkvičkovraždu, orechovraždu a vôbec rastlinovraždy (a to všetko pojedá za živa!!!) v duchu niečoho (najčastejšie nejakej viery, ktorú pochytil od bohvieakého pošuka), čomu vlastne ani nerozumie.

človek je od prírody pantofág (všežravec), takže prijímani živočíšnej potravy je v poriadku – má na to uspôsobený nie iba chrup, ale aj zažívací trakt.

:-Q

anonym

Masožrout.
Ale to taky není zdravé – jako žádný extremismus.

klumprt

Pravým opakem vegana nebude všežravec, ale masožravec (jestli se nepletu Carnivora). Vegan nejí nic živočišného resp. jí výhradně potraviny rostlinného původu. Jeho pravý opak nejí nic rostlinného resp. jí výhradně potraviny živočišného původu. Tedy – masožravec.

marci1

Omnivor ( všežravec ).

ivzez

Kdo by asi mohl být „pravý opak vegana“?
Člověk, který ze stravy vynechá vše, co jí vegan?
Lidé, kteří jedí maso, přece jedí i zeleninu, luštěniny, ovoce, …

Podle mne pravý opak vegana neexistuje.

Mc Merkurion

artritidysta > má dnu > nemoc králů > údajně je z toho,že jí jen maso >>> vím,blbost,bude to asi masožeravec,ale to je taky špatně,člověk je VŠEŽRAVEC…