Karol55

Jak se řeknou anglicky pastelky?

Nejlepší odpověď
quentos

mokrygorky: kdybys nemachroval. Crayons jsou primárně voskovky – stačí si toto slovo taky hodit do googlu.
NEVĚŘTE PŘEKLADAČI, nevím, pokolikáté už to tady říkám. Když už chceme použít slovo crayon, musíme říci „pencil crayon“, abychom to odlišili od voskovky. Jiná – a bezpečnější a jednodušší – varianta je „colored pencils“ (US) nebo „colouring pencils“ (UK). Více viz odkaz.

Zdroj: http://www.usin­genglish.com/fo­rum/threads/148013-colouring-pencils-or-colour-pencils

Další odpovědi
mokrygorky

Crayon, mn. č. crayons.
Myslíš tu otázku vážně? 5 vteřin: pastelka anglicky(nebo také překladač)
Quentos: tak je na chybě školství. Raději si jdi opravovat příspěvky, trotle.

anonym

crayons