Beer4Real

Jak se řekne zdrobněle slovo Jaro?

Doplňuji:
Mě napadlo Jarůčko 🙂

Nejlepší odpověď
quentos

jaříčko?

synonymem pro jaro je vesna – od ní je pak zdrobnělinou nejspíš vesnička :{D>

Další odpovědi
anonym

po zimičce

Drap

Nepoužívá se, šlo by asi použít „jaříčko“

zjentek

jarko, jarečko :o

lota

Jsem pro jaříčko

petra15

Beer4Real
zajimave otazky nejsi schopen…:)
co treba otazku „s vysokou ucasti“? nejakou zajimavou…:)

Beer4Real

Cože? Myslíš že pokládám otázky pro vysokou sledovanot a přitahování pozornosti jako to děláš ty?
Prober se, já se ptám na to co mě zajímá je mi FUK jestli to bude mít 500 nebo žádnou hvězdičku.
Bože dnešní děcka :o

annas

Vaše otázka patří spíš do kategorie zábavy, jak o tom svědčí i odpovědi.

Opravdu existuje odpověď, ale pro otázku v jiné kategorii. Je nutné si uvědomit, jakým způsobem se nová slova tvoří. 🙂