Angi-Shy

jak se řekne anglicky „nárazovka“?

Jak se nárazovka řekne anglicky ve smyšlu práce. Jakože člověk nemá stálou práci ale ani brigádu ale prostě udělá jednu věc pro jednoho člověka v jednu chvíli a pak třeba chvíli nic dokud se neozve další?

Nejlepší odpověď
quentos

řekl bych tomu „working occasionally“; pokud by se jednalo o nárazovou práci stále v jednom oboru, tak „occasional job“. Pro konání příležitostných podřadných nespecializovaných prací existuje též výraz „jobbing“.