jirka F

Jak se radoval váš pes (jestli teda máte psa), že dnes napadl sníh?

Náš pořád lítal radostně venku a válel se.

Nejlepší odpověď
zjentek

moje Fany je štěstím bez sebe ..zalezla do peřin s výrazem- půjdeme tam ještě dřív jak v březnu?

Další odpovědi
redy

No můj pesan radost měl, ale až když jsem řekla, deme dom.

marci1

Tuhle radost jsem také viděla u psa u sousedů. Užíval si to. 🙂

nosahosa

Můj pes je takový městský typ, příliš se neradoval, spíš byl smutný, že musí mít kabátek a že mu zebou pacičky.

Drap

Je mu to uplně jedno.

Reezo

Napadl sníh? Nějak jsem si nevšiml…

briketka10

Mám kočičáka a ten je ze sněhu pokaždý nadšenej
dnes u nás dost slušně sněžilo a to se mu taky líbilo 😁