badislav

Jak se protrhne panenská brána u ženy?

a jak k tomu docházi , prosím vysvětlete důkladně ..

Nejlepší odpověď
BENYTA

Tak jsem se ptala největších gynekologických kapacit,ale o panenské bráně nikdo nikdy neslyšel.
Podle mého se ptáš na pannenskou blánu.VID?
Ale o té zase nic nevím já…

Další odpovědi
quentos

zhruba jako se protrhávají trenky v kině. (Nejspíš se nám vrátil, že?)

panenka

Protržení panenské blány vnímá každá dívka jinak většinou je to trochu bolestivé,provázené slabým krvácením, ale vůbec se nemusíš ničeho bát, jde jen o chvilkový okamžik, který ihned přejde. V ojedinělých případech se stává, že si dívka panenskou blánu protrhne nevědomky při sportu, při zavádění tamponu a podobně. Intenzita bolesti je u každé jiná, takže se může stát, že vůbec nic neucítíš.

Mr.Coki

Ty si asi velkej začátečník co =) si ete apnic