Jak se prosím zbavit v dřevěné chatičce zrzavých mravenců? Děkuji

Nejlepší odpověď
annas

Zkuste se podívat do odkazu. Již několikrát se na Odpovědích otázka objevila, třeba si něco vyberete.

Zdroj: http://www.od­povedi.cz/hle­dat?q=mravenci

Další odpovědi
.

na tabore jsme se mravencu ve stanu (drevena podsada) zbavili tim, ze jsme pod postele vymackali zubni pastu. fakt to zafungovalo.

elektrikář

Poraďte se u deratizátorů jaky přípravek použít. Mněl jsem mravence na terase, tam mi nevadili. Pak se terasa opravovala strhli dlažbu a mravenci se nastěhovali do bytu.Shodou okolností dělali postřik v práci. Dostal jsem od nich litr roztoku. Nastříkal a byl pokoj. Specialisté vám nejlíp poradí.