Jak se prosím jmenuje svíčka do ucha a jak se používá?

myslím svíčku k vyčištění uší

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Zlatý

Aurecon plus
Způsob použití:

1. Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širší konci.

2. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku užším plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky.

3. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyjměte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Hoření trvá 6-7 minut. Optimální délka ušní svíčky Aurecon plus byla při výzkumech stanovena na cca. 20 cm ±10% a s průměrem na horním konci cca. 20 mm. S těmito rozměry se dosáhne po zapálení správná rovnováha hoření.

Čistění se provádí v obou uších, postupně, při aplikaci dochází k vyrovnání tlaku přes Eustachovu trubici v celé oblasti hlavy a krku.

Doporučujeme provádět čistění preventivně 1x měsíčně. Preventivní kůra by se měla vykonat 3 po sobě následující dny.

Zdroj: http://www.lekynainternetu.cz/ p/aurecon-plus-usni-svicky/

Další odpovědi:

Zlatý

Zlatý

Zkuste se podívat do odkazu, už se o použití mluvilo.
Doplňuji:
Já jsem si svíčku sama neaplikovala, ale asi 2x jsem byla u terapeutky. Nějaké zlepšení jsem však nepozorovala.

Zdroj: http://www.odpovedi.cz/otazky/ jak-se-zbavit-zalehlych-usi

Já na ní slyšela jen negativa,sama jsem neměla odvahu ji vyzkoušet.

Zdroj: http://cs.wikipedia.org/wiki/U %C5%A1n%C3%AD_sv%C3%ADce

Bronzový

zkoušel jsem Aurecon, podle mne nepomohla. Mají ji ve většině lékáren.
Většina dostupných názorů na tyto svíčky je spíše negativní, viz zdroj.

Zdroj: uk. answers. yahoo. com/question/index?qid=2010021 7025829AA72Gwt

Zlatý

Aurecon ušní svíčka

Ušní svíčky se dají koupit v Natuře a jak se používají Vám asi nejlépe vysvětlí prodavačka a bývá to napsáno přímo na obalech. K používání těchto svíček, je zapotřebí druhé osoby, aby Vám svíčku v uchu držela. Většinou se svíčka nechá před použitím cca 30 minut v lednici, aby ztuhl vosk, pak se zapálí a strčí se do ucha(samozřejmě tím nehořlavým koncem)
Doplňuji:
Včera jsem ještě zapomněl dodat, že by svíčka, když je v uchu měla být zasunuta do papírového kroužku, se kterým se vždy prodává, ale to už tu napsali jiní uživatelé. Pro úplnost to píši také.

Diskuze k otázce

Zlatý

hanulka11

Jak používat: Nasuňte přiložený papírový kroužek na svíčku a zapalte ji na širším konci. Položte hlavu do vodorovné polohy a zasuňte svíčku plastovým koncem do ucha. Dbejte na správnou polohu svíčky. Jakmile svíčka dohoří do 2/3, což musí být vždy nad papírovým kroužkem, vyndejte ji a uhaste v připravené sklenici vody. Zopakujte ošetření i na druhém uchu. Používejte preventivně 1x měsíčně

nemám vlastní zkušenost

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Zdraví

Zlatý Drap 1608
Zlatý mosoj 1495
Zlatý marci1 1281
Zlatý hanulka11 1030
Zlatý annas 991
Zlatý gecco 737
Zlatý briketka10 715
Zlatý quentos 714
Zlatý iceT 566
Zlatý arygnoc 499

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.