Ano-ja

Jak se prosim jmenuje pohadka (zfilmovaná) o princezně, která zčernala? Nemám na mysli tu ,,O Radkovi a Mileně"

Byla posedlá ďáblem a celý obličej jí zčernal, ležela v rakvi, pak ji ten jeden mladík vysvobodil a byl chráněn bílou křídou, kterou si nakreslil ochranný kruh.. když jsem byla malá, viděla jsem ji v TV, ale nevím název :(
Doplňuji:
Tak mně to nedalo a napsala jsem jim do České televize, ta pohádka se jmenuje ,,Spravedlivý Bohumil" :) v brzké době její vysílání neplánují, takže ji asi neuvidím protože nikde není ke stažení, ani na ULOŽ.TO.. :( :( ach jo

Odpovědi
marťa382

No, to by mě taky zajímalo. Taky jsem to kdysi viděla v TV a nevím, jak se jmenuje. Prosím, jestli někdo víte, napište.

Terinaprok

Pohádka se jmenuje Spravedlivý Bohumil.