Nevíteto?

Jak se projevuje vysoké ego?

Jakým způsobem si může někdo na někom posilovat svoje ego?

Nejlepší odpověď
gecco

Poukazuje na nedostatky druhého, ponižuje jej…
Takové „vysoké ego“ je nanicovaté, dotyčný je sebejistý, jen pokud se může srovnávat s někým ´slabším´, ve společnosti silnějšího je nejistý.
Obvykle se tak chovají jedinci s komplexem méněcenosti…
😉

Další odpovědi
annas

Egoista na prvním místě jmenuje vždy sebe …já, já, dlouho nic a já, uplatňují jáství
Mrkněte se na otázku,
http://www.od­povedi.cz/otaz­ky/ja-paslednaja-bukva-v-azbuke-rikaji-rusove-ja-je-posledni-pismeno-abecedy-co-napovida-toto-ruske-prislovi

Mají-li příležitost nebo možnost, tak velice rádi poučují, chovají se povýšeně, neuznávají autoritu, považují se za neomylné, hledají chyby na jiných, své nevidí… Co egoista udělá, vymyslí, to je vždy nejlepší … sebewědomí mají na rozdávání, považují se za jedinou autoritu, všechno by mělo fungovat, jak oni chtějí …

Často je jejich „výhra“ jen relativní, protože tak vytvářejí negativní obraz o sobě … Egoista je přece génius, který myslí jinak, ostatní jsou hlupáci.

Nemohou se zamyslet sami nad sebou, protože by jim připadalo příliš sobecké…

Minas

tak každý má hranice někde jinde, pro někoho je to se pochválit pro někoho je to být bohem, je to velmi, ale velmi irevelatní