Jak se projevuje „absťák“ u workoholiků ?

Nejlepší odpověď
led

Hľadá klávesnicu počítača aj na sporáku, diví sa prečo nesvieti obrazovka, keď zapne vysávač, (ozaj na aký operačný systém funguje vysávač?)
Taký workoholik bez práce stráca rýchlo nervy, je roztržitý,
na detskom ihrisku si robí štatistiku hrajúcich sa a nehrajúcich sa detí a pritom až doma zistí, kde „odložil“ vlastné deti, (aha, teraz som si spomenula, ostali v cukrárni)…
Slovom prestáva byť homo sapiens…

Další odpovědi
Bedy

Workoholik jede a jede, až se prostě sesype – únavou, vyčerpáním. Absťák se může projevovat nervozitou, nevrlostí, nutkáním furt něco dělat…