Jak se přiznat k mazání?

Doplňuji:
Mažu svoje, ale admin mi nechteěl smazat asi 100 odpovědí, ať správných nebo nesprávných. Co je mi do adminů, když je nepotřebuji.

Nejlepší odpověď
led

Jak se přiznat k mazání?
Otázka přetěžká,
mám pravdu říct, či lhát?

Mazat olejem kola chci,
ať roztočí se vášně
závistivců, odvahu mou
těžko snášet budou

Přiznám se Pánu,
tomu tam nahoře,
rychla slova mé,
vyřčené myšlenky,
hromy i blesky
vrátit zpět nemohu.
Závistivci, špárajte se,
kde jen chcete,
myšlenku mou,
nestisknete

Namazat soukolí znalostí
jen to chci, rezavé nejede
Přiznávám se k vině,
mažu olejem i tukem,
pravda taková je, jen ten,
kdo maže, ten jede.

Jestli takové mazání kol vědění,
nebo odsouvání soupeře loktem,
i mazáním stop jeho zde i tam,
já přiznávam jedině mazání kola
myšlenek v tom zbytku rozum,
co mi zbývá…
Doplňuji:
myslím, že téma mazania príspevkov, bodovanie, je už akási obohratá platňa, točiaca sa už len zotrvačnosťou a tými, ktorí ju chcú počúvať. ale väčšina už kričí, s touto hudbou preč, do záhrobia odložte.
Venujme sa tomu, čomu je táto stránka určená!
Odpovedajte na otázky, tí čo vedia a vy, čo neviete, vy sa pýtajte. O nič iného tu nejde!

Další odpovědi
www

Taková jsou zdejší pravidla, se kterými jsi při registraci souhlasil.
Tak co chceš teď řešit? 😉
Doplňuji:
K mazání nevhodných otázek (z různých důvodů dle pravidel) jsem se jako jeden z mála přiznal již dávno. Viz moji odpověď na otázku ‚Je to slušné?‘

Drap

Já mám mazání odpovědí zablokované, takže to ani neřeším. Admin mě to zablokoval , z důvodů že jsem si chtěl smazat některé své staré odpovědi, které se mi zdály nevhodné.

štamgast

Už ses přiznal, tak co řešíš.

Sůwa

Ani usilovným mazáním se nezvýší kvalita tohoto serveru, protože jsou tu většinou jen uživatelé a rádců málo, maličko… 🙂

led

K mazaniu príspevkov, opakujem len mnohokrát opakované,
Žiadny užívateľ, pokiaľ nemá administrátorské práve k tejto stránke, nemá možnosť mazať, tj. odstraňovať otázku, odpoveď, diskusiu. Túto možnosť má len administrátor s platným vstupným heslom.
Nahlasovanie, každý užívateľ má právo nahlásiť (podľa neho) závadný príspevok. Ale jedine pre strieborných a zlatých užívateľov platí, že po nahlásení závadného príspevku sa tento skryje – zneprístupní, ale zostáva stále tam. to znamená, ak "zmizne prispevok a dotyčnému užívateľovi sa neodoberú body za príspevok, jeho nahlásenie vykonal strieborný, alebo zlatý užívateľ. Ak zmiznú aj body, príspevok zmazal administrátor.
Takže niet čo riešiť.
Nikto tu nemaže, len nahlasuje závadnosť príspevku adminovi.

gagaga

cesilko…a to vas tak rozohnilo ?
pockejte do zitra, trebas to uz neuvidite tak katastrofalne ;(
vzdyt o nic nejde,..
adminkove jsou trebas pracujici, nebo studujici ..a ja si radsi ani nedovedu predstavit kolik mailu musi od vsech resit.. :)
ta pise proti te ..tamta zase proti te ..chudacci admini --

a to, ze jste nekdy neco napsal , to uz tu stejne nikdo cist nebude . !

myslete i na nas ( tedy me ) .., me by jste strasne chybel..
vy by jste me klidne vymenil za vasich smazanych 100 odpovedi ?
;(((

  • iv-

anonym

Nahlašuji i cizí kodex porušující příspěvky (vulgarismy, reklamy, urážky, duplicitní dotaz stej ného uživatele). Nemažu, tahle funkce na mém počítači nefuguje. Považuji za slušnost upozornit autora příspěvku že nahlašuji a proč to dělám. Někdy to pošlu do IP, ale většinou napíšu takovou informaci jako příspěvek rovnou do „odpovědi“. Docela mne potom rozesměje, když mi někdo za to dá palec. Je přece jasné, že to admin smaže. Je tedy rozumnější šetřit si uznání pro příspěvky, které zde mají šanci na přežití.

gagaga

Příspěvek smazán administrátorem.

anonym

štamgast, mažu své, ne cizí.

anonym

Drap, jak si docílil zablokování, taky bych to chtěl.