fcoop

Jak „se“ přišlo na to,že..?

když se šlehají bílky z vajec,vznikne sníh?
To si kdysi jednou takhle někdo řekl:„To jsem zvědav,co to udělá,když.....?“
Proč?

Nejlepší odpověď
mosoj

Jednou se slepici rozbilo při nesení vajíčko.
Chtěla ho zahrabat a tak hrabe a hrabe.. a najednou kouká že lyžuje .
Doplňuji:
Hospodyňka to okoukala, slepici se to ale nelíbylo a od té doby funguje patentový úřad a OSA.

Další odpovědi
kapka

Tak to by mě taky zajímalo.

Podle mě to vzniklo z nedostatku sexu a televizních fotbalových přenosů. Chlap se nudil, tak si prostě kvrdlal bílek. Pak to ochutnal, nic moc teda, tak tam přidal cukr, už to bylo lepší, chtěl to sníst, ale vtom se vrátila manželka a povídá: „Co tady zase blbneš v tý kuchyni, uděláš mi tady bordel.“
A on na to: „Ale nic, miláčku, peču.“ A v roztržitosti strčil tu nádobku se sněhem do trouby. A tak vznikly první sněhový pusinky. 🙂

beer

Člověk je zkrátka zvídavý. Na mnoho věcí přišel pozorováním, na jiné zase třeba systémem pokus – omyl a předpokládám, že zrovna takto to mohlo být s těmi bílky.. )

tom004

Možná je v tom „zapletena“,jako v mnoha jiných vynálezech Čína.V knihách o Marco Polovi je zmínka o tom,že si tamní ženy zpevňovali účesy upravenými vaječnými bílky.Třeba je upravovali nějakým mícháním,a sníh by byl „na světě“.Zjistit,že se hodí i k něčemu jinému než k úpravě vlasů,už nemuselo být tak složité. 🙂

Mapel

Vše je otázkou zkušeností lidstva, i tento případ. To samé s kvasnicema, kdy pekaři bylo líto vyhodit včerejší zbytek.

Drap

Bílky zbyly v misce, jen tak očumoval v kuchyni, vzal nějaký nástroj a začal si s nimi míchat,jen si tak hrál a za chvíli si všiml, že to houstne , tak šlehal dál a stal se vynálezcem sněhu.

anonym

Hoax. Sousedka šlehala bílky celý den a žádný sníh nebyl. Jen z toho otěhotněla.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

kapka

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

annas

Příspěvek smazán administrátorem.

briketka10

Příspěvek smazán administrátorem.