Jak se připravují jedlé kaštany aby se mohli sníst?

Nejlepší odpověď
hanulka11

nakrojí se na kulaté straně do kříže dají péct na plech na 220st asi 20 minut
jinak z nich můžeš dělat nádivky, pyré a různé jiné dobroty ,ale to bys našla na receptech na netu

Další odpovědi
kropitko

No a nebo třeba v mikrovlnce.

Drap

Obdobným způsobem jak je již popsáno se dají upravovat i na roštu

michael69

Naříznou nožem a dát na 2 či 3 minuty do mikrovlnky.Jinak se dají jíst i syrové.Teplé jsou ale chutnější.