jaza

Jak se připojit k internetu?

Stěhuji se tam, kde není žádná možnost připojení k internetu, TV mám DIGITV přes satelit. Poradí mi někdo jak získat připojení k internetu? Díííky!

Nejlepší odpověď
kropitko

to ge0rge já mám připojení přes mobil a You Tube používám…

Další odpovědi
Miroslavst

Pokud sama píšete v otázce, že se stěhujete tam, kde není žádná možnost připojení, tak asi nijak.
Jak může něco jít připojit, kde není žádná možnost?

mosoj

Pouze příjmově by to šlo vyřešit přes satelit.
Cena připojení cca 1000 Kč /měsíc.

anonym

i v nejzapadlejších končinách obvykle zůstává jakási nouzová možnost připojení k internetu přes mobilního operátora, je to hodně pomalé každopádně, nic přes co by bylo možné používat například youtube.

nabubindes

do tohoto okamžiku jsem byl přesvědčený, že se lze připojit k net vždy… leda? budete bydlet hodně hluboko?