Avatar uživatele
iceT

Jak se připojit?

Budu si pořizovat ntb a chtěla bych vědět,jak se připojit k Wifi.Ted jsem připojená přes modem a mobilní internet,ale pokud se zkouším připojit bezdrátově,tak to nejde,proč?Přitom předešlí nájemníci taky byli přes Wifi(tedy zdarma)a kamarádka si ke mně taky nosila ntb a taky byla připojená.
Pokud se pokouším připojit přes Wifi,naskočí mi nějaká otevřená sít hakom,ale to je asi tak vše.Je nutné si dokoupit ještě nějaké zlepšováky?Děkuji.

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 6Pro koho je otázka zajímavá? panenka, annas, Miroslavst, Jahoda, anonym, Radak před 4838 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Travis

Pokud má NTB přijímač WIFI, tak by to mělo šlapat. Možná by chtělo zjistit, jestli je v ntb WIFI zapnutá, protože se dá i vypnout… A poté se podívat na bezdrátové připojení k síti, pokud je síť v dosahu.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Děda Louda

Nastav si ntb podle kamarádčina. Přesvědč se, jestli máš u svého zapnutý režim příjmu Wifi. Pomůže kouknout do manuálu.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
anonym

budete potřebovat wifi access point … něco takového:
http://access-pointy.heureka­.cz/f:8986:273508,378211­;9013:378619;p:-700/

nejlepe ale udelate kdyz budete kontaktovat sveho poskytovatele internetoveho pripojeni a zeptate se jich primo. Oni nejlepe vedi jak to u vas instalovali, eventualne budou schopni wifi access point znovu nainstalovat pokud jej tam už nemáte ve fukčním stavu.

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek