Zlatý

Jak se připojit?

Budu si pořizovat ntb a chtěla bych vědět,jak se připojit k Wifi.Ted jsem připojená přes modem a mobilní internet,ale pokud se zkouším připojit bezdrátově,tak to nejde,proč?Přitom předešlí nájemníci taky byli přes Wifi(tedy zdarma)a kamarádka si ke mně taky nosila ntb a taky byla připojená.
Pokud se pokouším připojit přes Wifi,naskočí mi nějaká otevřená sít hakom,ale to je asi tak vše.Je nutné si dokoupit ještě nějaké zlepšováky?Děkuji.

Uzamčená otázka – ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce.

Nejlepší odpověď

Pokročilý

Pokud má NTB přijímač WIFI, tak by to mělo šlapat. Možná by chtělo zjistit, jestli je v ntb WIFI zapnutá, protože se dá i vypnout... A poté se podívat na bezdrátové připojení k síti, pokud je síť v dosahu.

Další odpovědi:

Zlatý

Nastav si ntb podle kamarádčina. Přesvědč se, jestli máš u svého zapnutý režim příjmu Wifi. Pomůže kouknout do manuálu.

Zlatý

budete potřebovat wifi access point ... něco takového:
http://access-pointy.heureka.c z/…

nejlepe ale udelate kdyz budete kontaktovat sveho poskytovatele internetoveho pripojeni a zeptate se jich primo. Oni nejlepe vedi jak to u vas instalovali, eventualne budou schopni wifi access point znovu nainstalovat pokud jej tam už nemáte ve fukčním stavu.

Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Zajímavé otázky v kategorii Počítače a internet

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Počítače a internet

Zlatý Bedy 1525
Zlatý Michal Kole 1198
Zlatý mosoj 1028
Zlatý Hlada 949
Zlatý ge0rge 894
Zlatý www 829
Zlatý led 819
Zlatý badisko 818
Zlatý gecco 795
Zlatý arygnoc 674

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.