mojitek

Jak se přihlásit do svého emailu?

Ahoj všem. Včera jsem asi něco udělal špatně.Na liště nahoře jsem kliknul na nástroje,kliknul jsem na nedávnou historii-pak na „vymazat vše“.. Teď se nemůžu dostat do svého emailu i když zadám správné heslo.Co s tím ? Děkuju za rady
Doplňuji:
Díky za pomoc,už je to vyřešený.Na Seznamu jsem naťukal můj nick i seznam.cz-který se ukazuje automaticky za zavináčem.Díky

Nejlepší odpověď
anonym

pozor na překlepy a malá, velká písmena. Přihlašuje se nickem před zavináčem, co je zatím se nepíše.
Vybrat správně co je za zavináčem u přihlášení. Některé portály mají @kamarád, @email pod.

anonym

není zač, chybami se jeden učí.