krokodýl1235

Jak se převádí měna na paypal?

Ahoj, chtěl bych si na ebay něco koupit, ale nikdy jsem takhle nenakupoval, rozhodl jsem se si založit paypal. A na ebay se platí v dolarech, takže bych se chtěl zeptat, když pošlu na paypal účet peníze v korunách, převedou se při placení automaticky na dolary nebo jak na to?

Nejlepší odpověď
gecco

Jo – převod měny je vrýmci platby automatický.
😉

Další odpovědi
JájsemRaibek

Nikam nic neposílej – nepřeváděj.
Funguje to tak, jako platba u obchodníka. Ty jen klikneš zaplatit, zadáš přihlašovací údaje na PayPal a protože tam máš navolenu svou platební kartu, tak proběhne platba, jako bys platil kartou.
PayPal vyzve tvou banku k provedení platby na základě karetní operace. Banka odešle peníze v korunách v přepočtu deviza střed platná ke dni platby.
Deviza střed jsou výhodná než valuty.
Valuty jsou fyzické peníze, deviza jsou elektronické peníze-platby.