Áďa123

Jak se přestat bát Slendermana?

Ahoj
Moc se bojím Slendermana. Když se v noci vzbudím bojím se podívat za sebe nebo se vůbec pohnout. Když jsem v koupelně tak si myslím že je za závěsem. Prostě si myslím že po mně jde.

Nevíte jak se ho přestat bát?

PS je mi 11 let.
Dík

Nejlepší odpověď
RyuzakiKate

Hehe, taky jsem se ho chvíli bála, když jsem na to narazila, ale nikdy jsem v sobě nenašla odvahu hrát tu hru sama. Leda v přítomnosti kamaráda, se kterým jsme se smáli sobě navzájem, jak se lekáme… Je to účinný, udělat si z toho zkrátka srandu, zesměšnit ho. Je spousta obrázků, které z něj dělají jen chudinku osamělého dlouhána, který touží po objetí. Nebo se mrkni taky na nějaký let's playery, kteří se u toho bojí, ale dělaj si z toho i srandu… Mě to pak přešlo. Je to fascinující fiktivní postava, ale vocaď pocaď.

Další odpovědi
MonkeyKing

OMG, tak proč hraješ takový hovadiny? A jak vůbec můžeš věřit, že takovýhle věci existujou??I kdyby existoval a přišel k tobě – co ti udělá??????

Jinak odejde to časem a pokud ne, tak si zajdi za psychologem nebo lépe za psychiatrem

Quimby

Zkus se sám sebe zeptat, jestli je skutečně možný aby byl u tebe doma. Pokud to nepomůže, tak si nechávej rozsvicenou lampičku a pokud ani to nepomůže, tak přece znáš svůj byt/dům a víš kam utíkat :)
Doporučoval bych tu hru nehrát vůbec a nebo naopak ji hrát a zvyknout si na to, aby tě to neděsilo.