Zlatý

Jak se přesně čistí voda v krytejch bazénech?

Vím že to tam nějak teče ze strany do těch korejtek zamřížovanejch, ale kde přesně se to čistí? To je někde pod bazénem nebo přímo v tom korejtku, to asi těžko žejo? A jaktože žádná špína není na dně bazénu?

(sorry Michale)

Odpovědi:

Zlatý

Voda v bazénu cirkuluje a jde to nejčastěji přes pískovou filtraci, dávkovač chloru a jiné chemikálie, proti tvorbě ras.

z jedné strany se to odčerpává a zdruhé strany natéká čistá přefiltrovaná voda, abych to řekl jednoduše

Bolaku otázka na těho: Kdy půjdeš do bazénu a poprosíš plavčíka, ať tě naučí plavat.

Zlatý

Čistí se jednak chemicky a přes ty korýtka voda odtéká do filtrů a po vyfiltrování se nou vhání do bazénu, většinou spodními tryskami.

Stříbrný

V našem malém mněstečku byl na kopupališti v ve velkých bojlerech písek a v druhém aktivní uhlí. Přez které se voda točila čerpadlem

Diskuze k otázce

Zlatý

bolak

Mortal Kombat: michale já umim a tys taky uměl, nepovídej že ne, jen si vzpomenout...

mimochodem, už ste byli v liberci? ;)

Bronzový

david22

A co takhle si vybrat vlastní téma a nevozit se po jiných, co?

Zlatý

bolak

když já sem tak strašně všestraně zvědavej , že bych se stejně montoval do všeho..navíc kradu otázky a podvádím v bodování, copak to nevíš? :)

Bronzový

david22

Já vím, já jen supluji místního policajta, který jak se zdá, posl. dobou utlumil svou činnost :)

anonym

dav., po tech 26 " zlutejch " .. a ta posledni uz byla napul cervena ... se neni cemu divit. :).. ten uz se asi boji napsat i : hovinko ...
-iv-

Bronzový

david22

jo :)

Zlatý

bolak

však já se taky snažím kde se dá..abych zastoupil když Dr. zrovna trčí v zácpě > http://www.odpovedi.cz/…

Zajímavé otázky v kategorii Bydlení a zahrada

Přihlásit se

Položte otázku, odpovězte, zapojte se, …

začněte zde

Reklama

Kvalitní odpovědi v: Bydlení a zahrada

Zlatý Drap 925
Zlatý mosoj 860
Zlatý hanulka11 500
Zlatý gecco 416
Stříbrný cukrar 295
Stříbrný elektrikář 247
Zlatý venkovan 237
Stříbrný honza19hk 235
Zlatý Hlada 233
Zlatý marci1 223

Zobrazit celkový žebříček

Facebook

Váš požadavek se vyřizuje, počkejte prosím.