Jak se přehrává software v telefonu Nokia

Známej si pořídil mobil v zástavárně má pochybnosti o původu telefonu

Nejlepší odpověď
anonym

http://www.no­kia.cz/ziskat-podporu-a-software/softwa­re/aktualizace-software-telefonu

Další odpovědi
Michal Kole

Pokud byl mobil ze zastavárny tak je možné že je kradený a známému ho může policie zabavit bez nároku na náhradu škody. Tu pak sice lze vymáhat soudně, ale jde to složitě a je to nadlouho. Zkuste s ním zajít na policii ukázat číslo IMEI a zeptat se zda náhodou není kradený.