zjentek

Jak se poznaj dva stejní blbci, když jeden z nich prudce zbohatne?

Šestý smysl.

Nejlepší odpověď
annas

Bohatý blbec je aspoň bohatý a domnívá se, že bohatství je zárukou moudrosti. Ale když se stal bohatým, tak už zase takový blbec nebude, pokud mu bohatství nespadlo samo do klína. T

Jak poznáte bohatého blbce?
Jedna možnost – ten, kdo nic nezkusil, zůstal chudým blbcem..

Chudobný blbec je jen chudobný blbec.

Oba mají společné, že jsou chudí duchem.

Jak je další možnost, že je poznáte? Dejte jim funkci a rozlišíte je podle toho, co vymyslí. Ale uvědomte si, že je to velmi těžké, protože bohatý blbec zůstane i chudému blbcovi blbcem. Blbcem je vždy ten druhý.

Jenže, ví blbec, že je blbcem? Blbec si myslí, že ví všechno, snad kromě toho, že je blbcem.

Babo, raď…

Další odpovědi
marci1

Jeden bude chudý blbec a ten druhý bude bohatý blbec. 🙂

ivzez

Nepoznají se. Blbec neví, že je blbec.
A nemá šanci poznat, že ten druhý také…

mzm

Nějakej mindrák?

zjentek

Annas a to platí pro všechny?