zjentek

Jak se pozná, že už „dozrál jako víno“?

Nejlepší odpověď
gecco

Musíš ´ochutnat´…
😉
A musíš ochutnávat často – jinak riskuješ, že správný okamžik prošvihneš a ty jen ´zkřivíš hubu´…
😉

Další odpovědi
annas

KDO dozrál jako víno? Může to být přeneseně kdokoliv či cokoliv.

Záleží na tom, jakou máte představu o zrání, které zralé víno vám chutná. Také dozrál váš čas pro to, abyste něco vykonal, někam cestoval, něco záslužného udělal a byl spokojený tak, jak třeba při skleničce dobrého vína …

Právě dozrál čas pro kvašení burčáku, až bude tak akorát, dejte si, abyste omládl … i tak třeba dozrajete …

Vždyť všechno, co se se rodí, dozrává a vede k zániku … i zralé víno občas zkysne …

Třeba ten, kdo dozrál jako víno, si uvědomil, že je lepší nastavit si laťku hodně vysoko, potom pod ní snadno podlézt a vyhrát … I tak může být spokojený, i když jde o víno horší kvality …