Bodačka

Jak se pozná, že máte talent a předpoklady na to, že z Vás bude dobrý psychiatr?

Chtěla bych být psychiatrička. Nebude to jednoduché, ale psychologie mě baví a možná se rozhodnu ještě jinak. Jak se pozná, že máte talent a předpoklady na to, že z Vás bude dobrý psychiatr?

Nejlepší odpověď
gecco

Pro roli psychiatra či psychologa potřebujes vysoké EQ…
Mas???
😉

Další odpovědi
sesednizkola

Zeptej se na nejblizsi klinice ve tvem meste, ale radsi si s sebou vem zubni kartacek a karticku pojistence, kdyby si te tam chteli nechat pres noc na pozorovani.

lexx

tak psycholog nebo psychiatr ? to není totéž, psychiatr je absolvet medicíny s titulem MUDr., psycholog ne

zjentek

Pacienti to jistě poznaj, mají 6.smysl.