j.a.n.a.

Jak se pozná,že je žena těhotná aniž by použila těhotenský test ? Slyšela jsem totiž,že měsíčky jsou i v těhotenství ? j

Děkuju za odpovědi
Doplňuji:
Jak se pozná,že je žena těhotná aniž by použila těhotenský test ? Slyšela jsem totiž,že měsíčky jsou i v těhotenství ? je to pravda ? jak se to tedy pozná ?

Nejlepší odpověď
Lucijej

Navštíví patřičného doktora nebo ten test, nic jiného není spolehlivé v ranném stadium. Ale třeba v osmém měsíci se to většinou pozná na první pohled.

Vynechání menstruačního cyklu je nejčastějším příznakem těhotenství. K vynechání menstruace dochází z důvodu hormonálních změn v těle matky. Je důležité, aby si žena uvědomila, že menstruaci může mít i v době těhotenství, v cyklu uhnizďování vajíčka v děloze může docházet ke slabému krvácení.
Doplňuji:

  • v raném stadiuu…

JInak něco o příznacích: http://www.jak­tak.cz/jak-poznat-tehotenstvi.html