Jak se pozná zdravý rozum?

Nejlepší odpověď
marci1

Je to způsob usuzování, který dovoluje poznat nejjednodušší pravdy, zavrhnout nejnápadnější nesmysly a pozastavit se nad nejzřejmějšími nesrovnalostmi.
P.H.D. Holbach : Zdravý rozum
🙂

Další odpovědi
da ny

Někdy dost těžko 🙂

VaKo

nevím ale já ho nemám xD

zjentek

nijak ..ti nemocní jsou přesvědčeni o svém zdravém rozumu :o

led

Podľa činov

mosoj

Zdravý rozum je 356 g těžší. Takže převážit.

Kelt

V každé siutaci se musíš nějak rozhodnout, jak budeš jednat. Někdy záleží na zkušenostech , na chybách vlastních nebo jiných.