Kerynka

Jak se pozná zamilovanost ?

Nejlepší odpověď
Ponytail

Vždycky jsem měla motýlky v břiše. Strašně málo jsem jedla, pořád jsem se usmívala jako měsíček na hnoji a nemyslela na nic jiného:-)

Další odpovědi
anonym

Ze busi srdicko … myslite na dotycneho kdyz vstavate … kdyz usinate … vlastne porad. 🙂 ( zavidim ) 🙂 -iv-

chudst

Jen bych doplnil damy: to, co rikaji, je jiste pravda. Ale ze jste zamilovana se pozna, az kdyz to citite delsi dobu. Pokud to citite mesic a pak tihnete k jinemu klukovi, neni to zamilovanost, ale .. eh, ted si nemuzu vzpomenout na to slovo (njn, cely den na koupaku a jsem mirne receno unaven…) .. proste jen povrchove citove vzplanuti.

Drap

Nejdříve to většinou poznají lidé okolo. Každý si to uvědomí v pravou chvíli

zbynekplzen

člověk kazí i jednoduché věci „blbne“ stále je hlavou v oblacích ,nedokáže se soustředit , má radost ze všeho a hlavně myslí na ni-něho, jinak poslechni si píseň ,je v tom hodně pravdy…

Zdroj: http://www.you­tube.com/watch?v=e­IDdgyjzdzI