Mravenec

Jak se pozná správný taxikář? Co musí mít na první pohled? A jak poznat nelegálního taxikáře?

Je to jednoduché. Jak poznat na první pohled nelegálního/pod­vodného taxikáře?
Co musí mít platný taxikář dle zákona?

Nejlepší odpověď
nosahosa

Musí mít taxi licenci, vozidlo označené jako taxi, pokud je OSVČ, tak živnostenský list a taky by bylo fajn, kdyby měl řidičský průkaz, ideálně platný. :)