Jak se pozná, jestli s někým chodíte, nebo ne?

Nejlepší odpověď
Drap

Kdo se umí dívat, tak to většinou pozná jedinci na očích, a když jsou dva čerstvě zamilovaní blízko sebe, tak se to pozná na první pohled.

Další odpovědi
fcoop

Nikdy jsem s tím problémy neměl,věděl jsem,jestli to s někým táhnu.
Co teprve manželství.

modriblesk

no hlavně asi tak,musíte u toho být osobně,a ted záleží na tom kam spolu chodíte?
nebo .sranda musí bejt…No poznáte to tak že vaše city dotyčny opětuje.

anonym

Ja jsem jako holka chodila s tolika kluky … a oni to blbci nevi do dneska ! -iv-