Jak se pozná finančně zdravá cestovní kancelář?

Vybíráme z lastminute nabídek a já nemám moc nervy na to, abychom odletěli s cestovkou, která za pár dní zkrachuje. Jak poznám finančně zdravou cestovku?

Odpovědi
Ewush

Těžko říct, říká se, že risk je zisk. Z vlastní zkušenosti můžu říct, že před 3 lety jsem letěla na dovolenou s CK Sunny Days, další rok na to také s nimi a pokaždé jsem byla 100% spokojená, a to jsem netušila, že už s nimi nepoletím. Člověk nikdy neví, každopádně nůžu doporučit Exim tours.