Heřman

Jak se pozná dobrý fotograf.

Mám foťák Samsung ES15 a rád fotím.

Nejlepší odpověď
manon

Dobrý fotograf dobrého fotografa pozná, laik hůře. Nejde jen o kompozici, umístění objektů, taky o výběr vhodné doby k focení, správného světla…překvapivost záběru, výjimečnost foceného… Já jsem taky jen laik :) Pravda je, že pro mne je dobrým fotografem ten, který dělá snímky, co mne osloví, ohromí nebo překvapí.

Další odpovědi
Děda Louda

Dobrý fotograf vypadá jako kdokoli jiný, poznáš ho těžko.

Fyzik

Je kreativní a novátorský (u umělecké fotografie), nebo pohotový a jistý (u reportážní fotografie).

Taky si myslím, že dobrý fotograf není ten, co udělá dobrou fotku, ale ten, co neudělá špatnou.