jak se pozná chytrý/blbý člověk?

Nejlepší odpověď
marci1

Chytrý se za chytrého nepovažuje, zatímco blbý se za chytrého považuje. 🙂

Další odpovědi
iceT

Některým lidem jen stačí otevřít pusu a těm dalším jen poslouchat.

Respekt

Spíš myslíš asi hloupý

edITTT

Jak poznáš, že je jablko červené, pokud máš zavřené oči? Tím chci říct, že nemůžeš poznat jestli je člověk chytrý nebo ne, jen si to o něm myslet. To, že chytrý si o sobě nemyslí, že je chytrý a naopak nemusí vždy platit.

Pozor!!! Je obrovský rozdíl mezi chytrým, inteligentním a ználým/naučená.

arygnoc

vtáka poznáš po perí.
človeka po reči.

takže stačí počkať, kým prehovorí.