ivzez

Jak se povedlo sem vložit úplně prázdnou odpověď?

Včera tu padla otázka ohledně zákazu volby „jiná možnost“ bez následného doplnění. Mne více zaráží úplně prázdná odpověď. Uniká mi, jak se ji autorovi podařilo vložit.

_________

Doplňuji:

Snad se nám podařilo takto na problém upozornit i admina.

Děkuji za všechny odpovědi.

Přemýšlela jsem, kterou odpověď mám nominovat. Nejvíc se mi
líbí Keplerova reakce dole v diskuzi, takže nominuji jeho odpověď,
přestože na nominaci na první pohled nevypadá…

Nejlepší odpověď
Kepler

Asi nějak tak, jak se podařilo tobě umístit úplně jiný obrázek, který s otázkou vůbec nesouvisí 🙂. Chybička se vloudí… Mimo to úplně prázdnou odpověď jsem tam nenašel a nešlo o „jinou možnost“, ale o „jinou odpověď“.

Další odpovědi
anonym

replicator

<span></span>

1ce38

podle mě tam někdo napsal nějaký kod, jak píše replicator :D

replicator

ivzez

Tak, do diskuze se mi to povedlo…

ivzez

Ale jako odpověď na otázku to nefunguje…
Možná už to admin opravil…

Kepler

Špatně jsem pochopil otázku, omlouvám se. Nemělo by to jít, ale jde to, jak vidím na příkladu founda. Ten web má víc much. Já jsem si už několikrát všiml, že se vůbec neobjeví můj příspěvek do diskuze. A to už si dávám hodně pozor, že jsem ho skutečně odeslal.

anonym

Už vím jak na to :), ale nebudu toho zneužívat.

ivzez

@Kepler:
Prázdnou odpověď vyznačuje červený rámeček…

ivzez

Myslela jsem, že tu má systém nějak ošetřeno, aby někdo nemohl vkládat prázdné odpovědi či otázky…

anonym

Tady je ještě dost neošetřených věcí. Proč se neptáš admina? Kdybych byl zlatý, tak bych to klidně mohl nahlásit, ale je mi to ukradené. :)

anonym

Tahle věc se děje jen u anket ne? Tam mi pravidelně už jen označením jedno možnosti ankety zanikne možnost ji dopnit a můžu už jen jednou upravit. Začínám si myslet, že je to tak nastaveno schválně.

ivzez

U otázky s anketou stačí kliknout na „Odpovědět“, otevře se okno pro vložení odpovědi a před vložením odpovědí je ještě nutné označit některou možnost z ankety.

Tak vložíte najednou odpověď na anketu i psanou a dále Vám zůstane možnost odpověď upravit (doplnit apod.)

Včera jsem nahlásila několik Vašich otázek, jejichž znění jste po vložení odpovědí úplně změnil. To je podle mne nejen porušení pravidel, ale i sprosté vůči těm, kdo věnovali odpovědím na Vaše otázky svůj čas…