Lamalam

Jak se používá tento předmět?

V postranním panelu zde na Odpovědích jsem z hloupého rozmaru kliknula na reklamu a dostala jsem se sem http://www.dx­.com/cs/p/magic-prop-w-effect-of-making-things-float-taking-objects-from-distant-place-silver-brown-394818?tc=CZK­&gclid=CMSfnvOq0ccCFUF­mGwodcSoKCA
Netuší někdo, jak se „Magický vrtule s účinkem tvorby věci Float, přičemž předměty ze vzdáleného místa – Silver + hnědá“ vlastně používá.

Nejlepší odpověď
JájsemRaibek

Nevím o čem ty hovořit, mám adblock a tudíž žádnou reklamu nevidím. :)

Další odpovědi
setapouch

Tipuju, že z toho můžeš postavit něco hýbacího, třeba jako toho pavouka na krabici.

arachis

Já jsem to v překládači pochopila jako magnet,na přitahování malých věcí na dálku,jako mince a prupisky apod

mosoj

Jedná se o nástroj pro kouzelníky a slouží to k řízení nějaké věci. Použití může být různé.

hohokoko

to je moje kamarádka hoho koko