martenska

jak se používá kosmetika brazilský keratin?

jak se používá vlasová kosmetika brazilský keratin?

Nejlepší odpověď
annas

Víc se dovíte na stránce Brazilský keratin – Permanentní hloubková regenerace vlasů
http://www.ka­dernictvi-ms.cz/brazilsky-keratin-regenerace-vlasu.php

Jak často je vhodné podstoupit kúru?

Doporučujeme a nejlepší je, když je kúra aplikována po 3 až 4 měsící, tedy 3× až 4× za rok. Možné je samozřejmě i častější aplikace, třeba i 1× za měsíc. Opakovanou aplikací se zvíší kvalita vlasů. Vlasy se nebudou lámat a lépe dorostou do požadované délky … nyní již znáte tajemství krásných a dlouhých vlasů modelek 🙂

Následná péče?

Po aplikaci keratinu se doporučuje umýt si vlasy nejdříve za 3 dny. První 3 dny se vlasy nesmí namáčet! Pokud se vám přece jen nedopatřením stane, že se vlasy namočí, rychle je vysušte fénem.

Doplňuji:
Opět jsem se přesvědčila, , že i u kopírování je nutná kontrola. Okopírovala jsem text, nečetla pozorně, takže jej převzala i s chybou. 🙂

Patří samozřejmě … se zvýší kvalita vlasů