dmatejek777

Jak se postupuje při koupi nového(z auto­salonu) auta?

To se přijde a řekne se: ,,Chci Škodu Octavii, tady jsou peníze. Je to tak jednoduché?

Odpovědi
ponovotny

přijdeš tam, začneš si prohlížet auta a během chvilky se objeví někdo s hláškou „co pro vás mohu udělat“, no a ty mu nahlásíš co si představuješ a on se ti pak zeptá jak to budeš platit. Nic složitého ;)
Doplňuji:
kid stuff ;)

Jsemtady

Hele novym autum nic nebude. Takze nemusis nic extra kontrolovat. Jen si ujasnit co chces .. benzin/naftaka, obsah a od toho je pak vyse ruceni, jestli novejsi motor kterej treba muze chtit kvalitnejsi benzin atp.
Samotna koupe .. jestli mas prachy tak ses pan a budou se kolem tebe motat a mazat ti med kolem huby a nabizet i drazsi vybavu atp. Pokud nemas penize, tak dolozis potvrzeni o prijmu do nejake castky snad ani neni potreba a proklepnou si bezdluznost. Opet pokud nemas pujcky tak ok, jinak te trebas muze vyjit draz dle toho pres koho dostanes uver. V tom se to dost lysi kolik zaplatis celkem. Mno a odjedes.

ladaadal

Ano, je to jednoduché, stručně řečeno tak jak píšeš. Pouze se může stát, že právě nebudou mít tebou požadovanou kubaturu, výbavu, barvu a pod, takže se s tebou domluví na termínu, kdy si pro to můžeš přijít. Pokud si vybereš to, co stojí za výlohou, můžeš s ním zrovna odjet, jen se vyplňuje trošku víc papírů než při koupi chleba, ale to jen kvůli TP a registraci.