jak se postupuje .pokud se chci zříct svého dítěte

Nejlepší odpověď
nabubindes

to je smutná záležitost, možná že se ti to bude zdát divné, ale musíš mít k tomu důvod, a ten je přesně specifikovaný a potomka, dítě tzv.vydědit! bez soudu se to neobejde. ani nedomýšlím co tě k tomu vede…

Další odpovědi
mirlin

U plnoletého je situace u nás taková , že to podle soudu nelze.

Takže já to řešil přes arogantní zprávy syna SMS zprávou přes mobil.

Fallen Angel

Jak jako zříct? Proč proboha? Buďte rád/a, že ho máte. Co by za to jiní dali, dyť je to to nejlepší, co můžete mít!!!!

lorja

Jestli chcete svého potomka vydědit :

Zdroj: http://www.poh­reb.cz/clanky/?tex­t=9-kdy-muze-dojit-k-vydedeni