Margo

Jak se postarat o slunéčko sedmitečné?

Dobré odpoledne, po bouřce jsem našla v pokoji dvě berušky. Venku je moc zima a mokro, abych je pustila. Do čeho je dát? Jak jim mám zajistit vodu a potravu? Vím, že se živí mšicemi, ale ty bohužel teď neseženu.

Odpovědi
Drap

Dej je co nejdříve ven, nebo zahynou.

redy

Fakt, ti to dělá starosti?

Ven s nima, ona buď chcípnou, nebo ne.

V době, kdy se týrají zvířata, a co víc, i lidi, mi to příjde dost ujetý.
Nic proti nikomu 🙂

McArthur

Věř, že venku je dostatečné teplo, pokud je nad 10 °C. Déšť tolik nevadí. Beruška si někam zaleze a tam ten nečas přečká. Ideálně tedy dát na balkón nebo pod strom, aby mohla po dešti vyrazit na lov.