Kacka28

Jak se poškrábat na ruce se sadrou?

(zlomený loket¨)

Nejlepší odpověď
zzzzz

Výborná je jehlice na pletení – ta strana s kuličkou:-))) a taky pravítka:-)))

Měla jsem zlomenou klíční kost, sádra od pasu až po krk, když mi ji sundávali, nestačili se divit, co vše mi vypadlo:-)))

Sádra je hnus, dnes už jdou použít i ortézy, ale platí se za ně.

Další odpovědi
anonym

Nijak, vydrž to, některý hlavouni se pod sádru dostávalí dlouhými ostrými předměty, jako třeba háček na háčkování, pletací jehla…to dělala naše babka, ale všechno si tam tak hrozně rozškrábala, moc si ublížila,dostala vynadáno od doktůrka :-O

kubik!

Jen velmi a velmi těžko… Měla jsem to samé… A snažila jsem se neškrábat ať to svědilo jak chtělo… Jakmile se poškrábete začne to svědit ještě víc a to je pak k zbláznění… Raději se zkus soustředit na něco jiného snad to přejde…