Avatar uživatele
anonym

Jak se pomstít šéfovi

Upravil jsem šéfovu fotku 🙂 a dám ji někam na úložiště.Link bych chtěl vložit do jeho diskusního fora na netu aby se taky podíval jak vypadá arogantní kapitalista:-) ale mám trochu strach aby si nezjistil nebo nepátral kdo to tam dal.Jak to mám provést

Uzamčená otázka

ohodnoťte nejlepší odpověď symbolem palce

Zajímavá 0 před 4773 dny Sledovat Nahlásit



Nejlepší odpověď
Avatar uživatele
Hlada

Proč to chcete dělat? To má být vtipné? Nějak mi uniká smysl takového počínání.

0 Nominace Nahlásit

Další odpovědi
Avatar uživatele
Terryle

Vložte to pod svým jménem, podepište se jménem a příjmením a pak se brańte, že to udělal někdo za vás a chtěl vám tak udělat problém ;o)
Ale vážně: nejanonymnější je asi udělat to odněkud z internetový kavárny – pokud to nahrajete z domu, je možný, že se dá nějak dohledat IP adresa. Samozřejmě ale musíte vědět, odkud jsou zaměstnanci – pokud jste z vašeho města jedinej, tak vám ani netkavárna ve vašem městě nepomůže, musíte jinam. Nebo IP anonymizér. Ale ono se dá dohledat prakticky všecko, jde o to, jestli se šéfovi na to bude chtít plýtvat energií.
A pozor na samotnou fotku, ať u ní nejsou nějaký metadata, jako třeba vaše jméno u programu nebo jméno v řetězci s názvama složek… ;o)
POkud si nejste jistej, že zametete všecky tyhle stopy, radši to nedělejte – pokud teda o tu práci nechcete přijít nebo si v ní hodně zkomplikovat život.

0 Nominace Nahlásit


Avatar uživatele
panenka

Já ti poradím nedělej to i když jsi třeba na šéfa dost naštvaný/á bud rád/a že nějakou dnes práci máš a rači to překousni a nevšímej si ho.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
ReHu

Víš, jak se říká: kdo jámu kopá, sám do ní padá.
Tak se nad tím zamysli.

0 Nominace Nahlásit

Avatar uživatele
anonym

Samozřejmě nechci a nebudu hodnotit oprávněnost vašeho počínání. K otázce jak na internetu podniknout něco anonymně asi tolik, stačí stáhnout si anonymizovaný internetový prohlížeč TOR BROWSER zde ( http://www.tor­project.org/dis­t/torbrowser/tor-browser-1.3.20_en-US.exe ) a přes něj pak můžete uploadovat a odesílat stejně jako z normálního prohlížeče. Anonymizovaný prohlížeč bude pomalejší, ale pečlivě skryje vaši vlastní IP adresu. Místo vaší adresy bude použita jiná třeba i odkudsi z opačné polokoule globu. ..

Spíš si rozmyslete, zda to má vůbec smysl, a zda tím kromě sebe někomu pomůžete nebo naopak uškodíte … pokud máte mezi býalými kolegy přátele mohly by jim po takovém kousku nastat krušné časy.

Nic nenese „šéfstvo“ tak těžce jako povědomí o tom, že nemá dostatečnou úctu v řadách svých zaměstnanců …

0 Nominace Nahlásit


Diskuze k otázce

U otázky nebylo diskutováno.

Nový příspěvek