Jak se pomstít šéfovi

Upravil jsem šéfovu fotku 🙂 a dám ji někam na úložiště.Link bych chtěl vložit do jeho diskusního fora na netu aby se taky podíval jak vypadá arogantní kapitalista:-) ale mám trochu strach aby si nezjistil nebo nepátral kdo to tam dal.Jak to mám provést

Nejlepší odpověď
Hlada

Proč to chcete dělat? To má být vtipné? Nějak mi uniká smysl takového počínání.

Další odpovědi
Terryle

Vložte to pod svým jménem, podepište se jménem a příjmením a pak se brańte, že to udělal někdo za vás a chtěl vám tak udělat problém ;o)
Ale vážně: nejanonymnější je asi udělat to odněkud z internetový kavárny – pokud to nahrajete z domu, je možný, že se dá nějak dohledat IP adresa. Samozřejmě ale musíte vědět, odkud jsou zaměstnanci – pokud jste z vašeho města jedinej, tak vám ani netkavárna ve vašem městě nepomůže, musíte jinam. Nebo IP anonymizér. Ale ono se dá dohledat prakticky všecko, jde o to, jestli se šéfovi na to bude chtít plýtvat energií.
A pozor na samotnou fotku, ať u ní nejsou nějaký metadata, jako třeba vaše jméno u programu nebo jméno v řetězci s názvama složek… ;o)
POkud si nejste jistej, že zametete všecky tyhle stopy, radši to nedělejte – pokud teda o tu práci nechcete přijít nebo si v ní hodně zkomplikovat život.

panenka

Já ti poradím nedělej to i když jsi třeba na šéfa dost naštvaný/á bud rád/a že nějakou dnes práci máš a rači to překousni a nevšímej si ho.

ReHu

Víš, jak se říká: kdo jámu kopá, sám do ní padá.
Tak se nad tím zamysli.

anonym

Samozřejmě nechci a nebudu hodnotit oprávněnost vašeho počínání. K otázce jak na internetu podniknout něco anonymně asi tolik, stačí stáhnout si anonymizovaný internetový prohlížeč TOR BROWSER zde ( http://www.tor­project.org/dis­t/torbrowser/tor-browser-1.3.20_en-US.exe ) a přes něj pak můžete uploadovat a odesílat stejně jako z normálního prohlížeče. Anonymizovaný prohlížeč bude pomalejší, ale pečlivě skryje vaši vlastní IP adresu. Místo vaší adresy bude použita jiná třeba i odkudsi z opačné polokoule globu. ..

Spíš si rozmyslete, zda to má vůbec smysl, a zda tím kromě sebe někomu pomůžete nebo naopak uškodíte … pokud máte mezi býalými kolegy přátele mohly by jim po takovém kousku nastat krušné časy.

Nic nenese „šéfstvo“ tak těžce jako povědomí o tom, že nemá dostatečnou úctu v řadách svých zaměstnanců …