Sami08

jak se pomstít kadeřnici

jak se pomstít kadeřnici,která mě ostříhala úděsně,přitom jsem ji dopodrobna vysvětlila jak to chci,vypadám jako oškubané kuře a to si tam ještě ze mě dělala srandu a smála se mi.Ted asi dlouho nevylezu ven.

Nejlepší odpověď
Nuk nuk

Pomstít? Nevím, jestli je v zákonech něco, co byste proti kadeřnici mohla využít, protože se Vám nelíbí účes, možná, že se tu najdou zkušenější a příslušný zákon Vám tu ocitují. Jednoznačně si na ní ovšem můžete stěžovat kvůli napadání a výsměchu.
Pokud nechcete zacházet až tak daleko, není nic jednoduššího, než si najít jinou kadeřnici a tuto svému okolí zásadně NEDOPORUČIT.
Svou zkušenost s ní také můžete zveřejnit třeba na www.mrtester.cz

Zdroj: www.mrtester.cz

Další odpovědi
anonym

nechte se příště ostříhat a před návštěvou si stoupněte pod hnízdiště holubů..